Zmniejszenie rozmiaru biustu po odchudzaniu

Witam. Mam 16 lat,zawsze ważyłam 60 kg,ostatnio ważyłam nawet 61,3 kg,a potem przez 2 tygodnie zgubiłam 4 kg i ważę 57 kg przy wzroście 175 cm. Niestety biust zmniejszył mi się praktycznie o rozmiar. Czy jeśli przytyję kilka kilogramów mój biust będzie jak wcześniej ?

Witam serdecznie!
Niestety bardzo często zdarza się, że podczas odchudzania dziewczyny tracą zbędne kilogramy właśnie z biustu. Prawdopodobnie jeśli przytyje Pani z powrotem kilka kilogramów, biust również wróci do poprzednich rozmiarów. Pozdrawiam.

Witaj,
gruczoły piersiowe to w dużej mierze tkanka tłuszczowa. Zatem jeśli przybierzesz na wadze Twoje piersi powiększą się. Powinnaś wiedzieć ,że masa ciała 60 czy wspomniane 61,3 to masa prawidłowa dla Twojego wzrostu i wieku. A szybka utrata kilogramów w krótkim czasie jest niebezpieczne dla Twojego zdrowia.
Pozdrawiam
Marzena Rojek