Zmniejszenie się wód płodowych w 32. tygodniu ciąży

Witam, wczoraj żona była na wizycie, gdyż jest w 32 tyg ciąży. Ku naszym obawom pojawiło się znów kilka wątpliwości wzgdlędem dziecka :( Zmniejszył się poziom wód płodowych, dziecko mało przybrało na wadze, jest podejrzenie problemu z nerkami, obwód brzuszka o wiele mniejszy niż być powinien a do tego bardzo długa kość udowa. Czy takie objawy wskazują na jakąś wade w rozwoju dziecka?? Czy na tym etapie możemy coś zrobić by pomóc naszej córeczce?? 31w1d EFW1677 BPD79,36 HC274,67 AC257,25

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety nie znając dokładnie przebiegu ciąży, dodatkowych czynników ryzyka i wcześniejszych wyników badań nie da się ocenić co może być przyczyna i co można zalecić. Najważniejsze to być dobrej myśli i stosować się do rad lekarza prowadzącego Państwa ciążę. Pozdrawiam.