Zmniejszenie widoczności żył w obrębie piersi

Czy mogę coś zrobić,aby zmniejszyć widoczność żył na piersiach?Zawsze tak miałam,ale odkąd stosuje doustną antykoncepcję,są jeszcze bardziej widoczne,nie podoba mi się to,jest to po prostu brzydkie.Solarium nie pomaga(myślalam,że na opaleniźnie nie będzie widać).Zamierzam trochę przytyć,może tłuszcz je jakoś,, nakryje".Pigułek nie chce Narazie odstawiać.Czy jest coś co mogę zrobić?

Aleksander Ropielewski

Doraźnie jedynie stosowanie podkładów do makijażu. Nie ma swoistego "leczenia" takiej przypadłości.Być może wraz ze wzrostem tkanki podskórnej żyłki będą mniej widoczne, ale nie ma pewności.