Zmniejszenie zmarszczek u 52-latki

Jestem 18 dni po zabiegu wstrzyknięcia kwasu w okolice policzków, mam zaczerwienione grudki, masowanie nie pomaga, lekarz proponuje hialuronidazę, czy to nie spowoduje, że zmarszczki będą głębsze niż, niż były i czy nie ma innej możliwości, biorę też antybiotyk

Droga Pani,
trudno wypowiadać się na Forum na temat jak Pani pomóc w tej sytuacji.Najlepsza jest konsultacja lekarska i ocena stanu Pani skóry przez doświadczonego lekarza.Proszę zgłosić się do lekarza który wykonał zabieg i jeszcze raz omówić wspólnie problem.
Pozdrawiam Katarzyna Mudel