Zmniejszona liczba limfocytów w 7. miesiącu ciąży

witam panie doktorze bardzo bym prosila o pomoc poniewaz wizyte u swojego lekarza mam za tydzien odebralam wyniki badan morfologi jestem w 7 mies ciazy i zwrocilam uawge ze limfocyty mam zmniejszone 14,8 a norma ponoc jest 25-40 czy mam sie czym martwic???:(

Aleksander Ropielewski

Nie można oceniać pojedynczego wyniku badania krwi w oderwaniu od sytuacji klinicznej i pozostałych wyników, dlatego nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi.