Zmniejszona lordoza lędźwiowa i zwiększona kifoza

Mam 22 lata i 190cm wzrostu 75kg wagi z uwagi na zmniejszoną lordozę lędźwiową zwiększona kifoza odc. piersiowego oraz dwuosiową skoliozę kręgosłupa spowodowana krótszą nogą o 1cm . Trzy miesiące robię ćwiczenia które przyniosły duży efekt.Zostało unormowane napięcie mięśniowe i zlikwidował dolegliwości bólowe. Fizjoterapeuta uznał ze do utrzymania efektu potrzebna będzie wkładka do obuwia. Zaś lekarz powiedział ze jest nie potrzebna.Mam teraz dylemat czy jest potrzebna czy nie?

Najlepiej omówić z Lekarzem Leczącym, który zna Pacjenta i wyniki
Ważna interpretacja kliniczna!!
Konieczna pełna ocena ogólna , ORTOPEDYCZNA , NEUROLOGICZNA, łącznie z dokumentacją

Pozdrawiam