Zmniejszone czucie w stopach oraz mrowienie i drętwienie

Gdzies od roku mam mniejsze czucie w stopach tak do polowy i w palcach stop uczucie jakkbym mial je spuchniete a nie sa chodze tak jakbym mial cos wlozone pod palce.Poduszki za palcami sa tak jakby zdretwiale,czasami prawie nie czuje,gdy je dotykam,niekiedy musze zrobic masaz stop,zbym mial lepsze czucie,czuje tez niekiedy takie mrowienie,czy to moze byc cos powaznego,jestem zapisany do lekarza na czerwiec.Z powazniem Zbyszek

Aleksander Ropielewski

Bez oceny badań dodatkowych trudno mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zaburzenia czucia mogą mieć przyczynę w zaburzeniach ukrwienia lub chorobach nerwów. Do czasu ustalenia przyczyny dolelgliwości nie można wdrożyć odpowiedniego leczenia.