Zmniejszony popęd seksualny a molestowanie w dzieciństwie

Witam. Chciałam opisać swój problem z brakiem a raczej bardzo zmniejszonym popedem sexualnym, gdy jeszcze rok temu mialam bardzo duży wręcz cierpiałam katusze z braku sexu marzyłam bez przerwy by uprawiać sex co też mi rujnowało życie. Jak miałam 12 lat zaczełam dojrzewać wtedy zaczełam mieć spory popęd sexualny w tym czasie byłam raz uwiedziona i molestowana przez kuzyna ojca. Wmówiłam sobie że jestem dziw...a . Na sama mysl o bliskosci, sexie czułam ból cierpienie płakałam bardzooo często. To trwało do lata zeszłego roku. W tamtym roku przeżyłam 2 bardzo mocne przeżycia zwłasza 1 które spowodowały że do stycznia br. nie czułam zupełnie nic. Nie odczuwam już mocno szczęścia, radości, i przede wszystkim popęd sexualny i radość z sexu prawie zniknął odczuwam go najbardziej przed miesiaczką i 1 jej dzień. Proszę o pomoc bo pragnę znowu czerpać radość z bliskości z ukochanym.

Dzień dobry!

W Pani życiu miało miejsce kilka szczególnie trudnych, krytycznych wydarzeniach, a zaburzenia życia seksualnego, postrzegania, rozumienia i przeżywania swojej seksualności trwają od lat. Stąd udzielenie porady przekracza możliwości kontaktu internetowego. Polecam podjęcie psychoterapii w osobistym kontakcie z doświadczonym terapeutą, w swoim miejscu zamieszkania.

Pozdrawiam!

Wskazany kontakt z doświadczonym seksuologiem psychologiem. Mam nadzieję, że znajdzie Pani w okolicy taką specjalistkę, choć w ramach NFZ może to być niełatwe.
Proponuję nie szukać konkretnej pomocy w Sieci, nie jest to możliwe w tak delikatnej kwestii emocjonalnej.
Pozdrawiam. JW, Poznań.