Zmniejszyć cylinder czy nie?

Witam, Przebadałam swój wzrok i dzisiaj otrzymałam swoje nowe okulary z wadą: sfera -1,50 cylinder -1,25 oś 20 sfera -1,50 cylinder -1,25 oś 160 i mam w związku z tym pytanie, bo nie otrzymałam recepty na soczewki kontaktowe o które prosiłam. Chciałabym zamówić soczewki kontaktowe, które z resztą noszę od 10 lat i moje pytanie brzmi jak mam wpisać wadę w zamówieniu, zmniejszyć cylinder czy nie? BC wynosi 8,7 a DIA 14,5.

Witam.są specjalne tabele do przeliczania soczewek toryczne ch. Istotną jest wielkość wady sferycznej do minus 4 dptr oraz wartość cylindra z refrakcji a nie korekty. Pozdrawiam serdecznie