Znalezienie drożdżaka we krwi

Witam, moja 18-nastoletnia dziewczyna choruje na ostra bialaczke szpikową, od jakiegos czasu ma bardzo częste gorączki oraz inne objawy. W krwi znaleziono grzyba - drożdzaka. Jej stan coraz bardziej sie pogarsza a lekarze nie wiedza o co chodzi. Jej obiajy to: -czeste goraczki -niskie cisnienie -wymioty -bole glowy -wysypka na calym ciele -bóle zatok -ciągle zmeczenie oraz oslabienie -opuchniete cialo Prosze o w miare szybką i specjalistyczna diagnoze

Witam. W przebiegu białaczki układ odpornościowy osoby chorej nie funkcjonuje prawidłowo - w związku z czym każda, niegroźna do osoby zdrowej infekcja może doprowadzić do gwałtownego załamania się stanu organizmu. Opisane przez Pana objawy są typowe dla choroby podstawowej.