Znamię atypowe po usunięciu znamienia

Moja historia zaczęła się we wrześniu po usunięciu znamienia brodawkowego (wyniki hist. w porządku). Blizna nie goiła się ładnie, piekło, swędziało, bolało udałam się do onkologa chirurga. Oznajmił mi, że na bliźnie powstało znamię atypowe, które trzeba usunąć. Zabieg wkrótce, tylko zastanawiam się czy to już może być rak? naczytałam się dużo i teraz się boję, że może być niefajnie.

Czasem po usunięciu znamienia może powstać znamię nawrotowe. To nie jest żaden rak. Proszę traktować to drugie usunięcie jako kontynuację pierwszego. Drugie badanie histopatologiczne powinno wykazać znamię tego samego typu co poprzednie. Proszę być dobrej myśli.