Znamię barwne i OCT plamki w oku

Witam. Okulista znalazł gdzieś głęboko w oku znamię barwne. Kazał zrobić usg, zdjęcie barwne i OCT plamki. Mam pytanie czy wszystkie znamiona w oku są złośliwe? Czy jest szansa, że to nic poważnego? Że to znamię nie jest złośliwe? Proszę o opinię. Dziękuję

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Witam. Znamię to tylko znamię. Może urosnąć, może zezłośliwieć,ale nie myślimy nigdy tak !!! Znamię wymaga obserwacji i tylko. Natomiast wielkośc, wygląd i umiejscowienie daje konkretne rokowanie. Pytamy swojego okulistę, który badał. Pozdrawiam