Znamię na ramieniu po uszkodzeniu mechanicznym

dzień dobry. od 25 lat mam znamię na przedramieniu, powstałe po uszkodzeniu mechanicznym, z którym nie dzieje się nic niepokojącego. Proszę o opinię, czy lepiej usunąć to znamię, czy, ponieważ nic się nie dzieje , pozostawić ? Z poważaniem, Maria

Witam
Takie znamię musi być obserwowane przez lekarza. Decyzja zależy od wyniku badania dermatoskopowego, od lokalizacji zmiany. Nie można na to pytanie odpowiedzieć bez obejrzenia zmiany.
Ewa Rybicka