Znamiona na nogach od kilku lat

Witam, mój maż od kilku lat (ok 5 ) ma znamiona na nogach. Wygladaja jak małe siniaki które nie schodzą. Teraz dodatkowo zaczeły jakby czarnieć. Bardzo się boje co to moze być a on nie chce iść dolekarza proszę o pomoc co to moze być. Z góry dziękuje za odpowiedź

Z opisu trudno wywnioskować co to może być. Nie ma wyjścia - trzeba zgłosic sie do dermatologa celem zrobienia dermoskopii. Proszę użyć wszelkich środków, żeby męża namówić. To badanie nie boli.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Niestety bez obejrzenia zmian pacjenta nikt nie postawi diagnozy