Znieczulenie miejscowe przy leczeniu zębów

Witam, w poniedziałek miałam leczone 2 zęby - 6 i 7 u góry z prawej strony. Dostałam znieczulenie miejscowe. Od środy boli mnie szczęka z prawej strony - nie mogę szeroko otworzyć ust i jedzenie również sprawia mi trudność oraz ból. Od czwartku dodatkowo boli mnie prawe ucho. Jest odrętwiałe, nie boli w środku tylko na zewnątrz i jest coraz gorzej bo boli przy każdym ruchu szczęki. Czy jest to wynikiem nieprawidłowego podania znieczulenia miejscowego? Z góry dziękuję za odpowiedź

Z opisu wynika, że nie ma to nic wspólnego ze znieczuleniem. Nie wiem jak długo miała Pani leczone te dwa zęby, ale wydaje mi się, że może zbyt długie otwarcie ust, a co za tym idzie, zbyt długie napięcie mięśni żwaczowych spowodowało przemieszczenie w stawie skroniowo-żuchwowym. Głowa żuchwy uciska na przewód słuchowy zewnętrzny, stąd dolegliwości w okolicy ucha przy każdym otwarciu ust. Dodatkowo występują problemy z ich otwarciem.