Znieczulenie podpajęczynówkowe po porodzie

Witam.1,5 roku temu urodzilam dziecko.po porodzie podano mi znieczulenie podpajeczynowkowe i od tamtej pory mam problem.kazdego dnia ciagłe uczucie cieżkiej głowy,uczucie otępienia,bole i zawroty glowy.MRI glowy -komorki sitowia calkowicie bezpowietrzne, RTG kregoslupa szyjnego - zmiany zwyrodnieniowe, USG naczyn doglowowych -po stronie prawej rejestruje sie odcinkowo turbulencje,zaburzenia przeplywu powodowane kretym przebiegiem naczyn,zaburzenia nasilaja sie przy rotacji.czy to moze byc powod?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.