Znieczulenie przy cesarskim cięciu

Doktorze choruje na nerwy-biore 15lat uspakajacze na cc mogę liczyc na znieczulenie pajączkowe ???biore różne leki np.klomozepan,hydroxizinum -afobam proszę o odp.Cięcia carskie ale boje się ogólnej narkozy bo po ost.narkozie nie mogłam oddychać wcale.Dusiłam się.Błagam o odp.

Jeżeli ma Pani wskazania do cięcia cesarskiego to znieczulenie jest zawsze. Przy planowym cięciu z reguły jest to znieczulenie zewnątrzoponowe lub podpajęczynówkowe, chyba że są przeciwwskazania. Leki które Pani wymieniła nie są w tym wypadku problemem