Znieczulenie zewnątrzoponowe przy operacji artroskopii

Witam miałam wczoraj znieczulenie zewnątrzoponowe przy operacji artroskopi dziś już mnie wysłali do domu, od 21 stycznia do 27 byłam w szpitalu ostre zapalenie trzuski nie mam leków na stałe tylko dieta lekko strawna,dziś po każdym jedzeniu miałam rozwolnienie 3 razy czy to normalne,poproszę o odpowiedź bo się denerwuje Ela

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że ma to podłoże infekcyjne, w szpitalu jest teraz mnóstwo infekcji wirusowych które się tak objawiają. Proszę dużo pić! Jeśli objawy nie ustąpią proszę zgłosić się do lekarza.