Zniekształcenie główki u 2-miesięcznego dziecka

Mój synek 29 września kończy 2 miesiące, niepokoi mnie tył jego główki, tam gdzie potylica ma wyraźne zgrubienie, wygląda to jakby miał zniekształcony tył głowy, lekarz badał dziecko i powiedział, że to normalne ,ale żeby obserwować główkę. Czy to może być coś poważnego i niepokojącego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mający możliwość zbadania stwierdził, iż nie ma powodu do niepokoju to należy zaufać jego opinii.