Zniekształcony pęcherzyk żółtkowy w szóstym tygodniu ciąży

Witam, jestem w 6 tygodniu ciąży, lekarz na usg pokazał bijące serduszko (118), ale stwierdził że jest znieksztalcony pęcherzyk żółtkowy a poziom beta-HCG (28 tys.) jest za wysoki do wielkości zarodka (0,56cm). Proszę o radę, lekarz kazał czekać 2 tygodnie :(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna obserwację. W tym momencie można jedynie zgadywać. Proszę spokojnie czekać do następnego badania