Zniesienie fiziologicznej lordozy szyjnej z kyfotycznym ustawieniem kręgosłupa

zniesienie fiziologicznej lordozy szyjnej z kyfotycznym ustawieniem kregoslupa w dolnym odcinku. odcinek ledzwiowy lewowypukla rotoskolioza. Bylam z tym u mojego lekarza rodzinnego powiedzial ze to z przeciazenia i jak boli to brac apap. Dodam ze dretwieje mi prawa reka i nie raz nogi. Posluchac lekarza i nic z tym nie robic ? prosze pomozcie co mam robic?

Piotr Pilarski

Dodatkowo warto byłoby udać się na wizytę do lekarza rehabilitanta.

Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji zalecam stosowanie się do zaleceń lekarza rodzinnego, pomoc mogą przynieść ćwiczenia rehabilitacyjne. Pozdrawiam