Zniesienie lordozy lędźwiowej i lewoboczne skrzywienie lędźwiowego odcinka kręgosłupa z rotacją kręgów

Witam, mam 37 lat w pracy pracowałem przy 87cm stole podnosząc ciężary wagi średnio od8 do 20kg, a mam 197cm wzrostu, proszę o jasny opis RTG i czy tę dolegliwość mogłem nabawić się na danym stanowisku? : Zniesienie lordozy lędźwiowej i lewoboczne skrzywienie lędźwiowego odcinka kręgosłupa z rotacją kręgów.Drobne osteofity trzonów kręgów Th12-L3/

Lek. Tomasz Budlewski

Opisywane zmiany w RTG mogą wynikać z ciężkiej pracy. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie bezpośrednie oraz łączna analiza wykonanego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.