Zniesienie lordozy szyjnej u 27-letniej osoby

mam 27 latbadanie kręgosłupa szyjnego wykazało zniesienie lordozy szyjnej i przeprost na wysokości c5,wypukliny krążkow c3-c4ic4-c5 modelują worek oponowy.Przepuklina jądra miażdzystego krążka c5-c6 uciska na rdzeń oraz na przednie korzenie nerwów rdzeniowych,zwłaszcza na prawe,wypuklina krążka c6-c7 uciska worek oponowy.Zmiany zwyrodnieniowe obrazowanych kręgów. jestem z woj,Łódzkiego może ktoś zna dobrego specjaliste do którego moge się udać

Aleksander Ropielewski

Nie praktykuje w regionie łódzkim dlatego nie potrafię doradzić konkretnej osoby, która mołay się podjać leczenia, natomiast opisane zmiany wymagają konsultacji z neurochirurgiem lub neurologiem celem decyzji odnośnie leczenia zachowawczego lub zabiegowego. Zależne jest to od nasilenia objawów i stanu klinicznego.