Zniesienie lordozy szyjnej z cechami dehydratacji krążków międzykręgowych

Witam, mam wynik R.M i nie rozumiem go, proszę o interpretację -zniesienie lordozy szyjnej - cechy dehydratacji krążków międzykręgowych na poziomach c3-4 c6-7 - niewielkie uwypuklenie pierścienia włóknistego krążka c3-4 pow. modelowanie opony twardej. - szer. otworów mdz. krązkowych zachowana. Nie stwierdza się cech ucisku korzeni nerwowych... Bardzo boli mnie ręka i drętwieje, do tego jeszcze częsty ból głowy, oraz popsuty wzrok. Nie wiem co mam robić?co to oznacza?mam 20 lat.Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na cechy choroby zwyrodnieniowej. Jak najbardziej może być to przyczyna Pani objawów. Bez wątpienia nie jest to jednak przyczyna problemów ze wzrokiem. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugeruję konsultację z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.