Zniesienie lordozy szyjnej z kifotycznym ustawieniem trzonów

proszę o interpretację: -zniesienie lordozy szyjnej z kifotycznym ustawieniem trzonów C4-C6 - wysokość trzonów zachowana -wyostrzenie krawędzi przednich oraz tylno- bocznych c6/C7 -na poziomie C4/C5 szerokopodstawna wypuklina lateralizująca w stronę prawą, -modelująca worek oponowy oraz spłycająca rezerwę płynową po stronie prawej, -bez cech ucisku korzeni nerwowych -na poziomach C5/C6/C7 wypukliny tylne centralne, modelujące worek oponowy, -bez cech konfliktu ze strukturami nerwowymi

Witam serdecznie. Konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem. W obecnym stanie jeszcze nie wykazano wpływu na struktury nerwowe lecz mogą się one pojawić i powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.