Zniesiona lordoza, lumbalizacja S1, stożek rdzenia na poziomie L1

Witam proszę o interpretację rezonansu kręgosłupa lędźwiowego: zniesiona lordoza, lumbalizacja S1, stożek rdzenia na poziomie L1, pogrubiałe więzadło podłużne przednie, wielopoziomowo bulging krążków m/kręgowych na 3,5 mm bez kolizji korzeniowych, w segmencie Th11-Th12 poszerzony do 2,5mm kanał centralny rdzenia, torbiele okołokorzeniowe 9-11mm na poziomie S1/S2 po stronie lewej, wymiar strzałkowy kanału kręgowego 14-19mm. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznej interpretacji powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.