Zniesioną lordoza szyjna i silne bóle szyi
Dzień dobry mam zniesioną lordozę szyjną i mam:sztywność i silne bóle szyi(ciągiem i przy ruchach)jak ruszę ból przeszywający jakby ktoś coś mi wbijał w szyję(może to też naciągnięte mięśnie?) do tego ból i sztywność karku ból i mrowienie między łopatkami bardzo silne bóle głowy szczególnie potylicy i zawroty głowy które czasem prowadzą do wymiotów.Leki przeciwbólowe nie działają jestem załamana! mam 21 lat. jutro odbieram wynik RTG kręgosłupa. Czy zniesiona lordoza może dawać AŻ takie objawy??

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Niestety ale tak. Proponuję z wynikiem zgłosić się do neurologa, neurochirurga lub ortopedy. Ważne jest podjęcie odpowiednich kroków mających na celu zniwelowanie dolegliwości bólowych.