ZOK a przyjmowanie paroksetyny

Witam! Cierpię na ZOK, przyjmuję paroksetynę, właśnie zakończyłem dwuletnią psychoterapię. Mam obsesyjną fobię na punkcie wścieklizny, boję się pośredniego zarażenia, nie mówiąc już o bezpośredniej możliwości. Często myję ręce, a kiedy ich nie umyję, boję się, że mam na nich wirus wścieklizny i w jakiś sposób się zarażę mimo, że próbuję myśleć racjonalnie, radzę sobie coraz lepiej, ale to nadal już mniej, ale męczy mimo 7 tygodni brania paroksetyny 40 mg.Boję się pośredniego zarażenia co zrobić?

isc na psychoterapie...do kogos doswiadczonego w pracy z takimi symptomami....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza