Żółć w kale, ból nosa, gula w gardle, suchość w ustach i uczucie spływania czegoś w gardle

Witam mam 31 lat 4 lata temu usunięto mi kamienie i pęcherzyk ale cięgle mam problemy z żółcią w kale i zżółknięcia,od stycznia zatoki chyba bol nosa i splywanie czegos po gardel dostalam antybiotyk ,po nim wystąpiła reakcja alergiczna spuchłam dostałam sterydy,powstao po tym gola w gadle suchosc w ustach wciaz uczucie splywanie czegos w gardla,krew z nosa bole gardla i ucha i chrypa ,byla gastroskopia stwierdzono refluks żółciowy od 2 tyg mam leki schudłam 8 kg nie mija czy to moze rak krtani?

Renata GrzechociĹska

Konieczna jest wizyta u lekarza. Ze względu na epizody zażółcenia proponuję udać się do chirurga lub gastrologa. W związku z problemem z zatokami wskazana wizyta u laryngologa, na wizycie proszę zaznaczyć, że po poprzednim antybiotyku wystąpiło uczulenie.