Żółć z odbytu i pochwy po porodzie

witam, jest już 5 tyg po ciąży, wczoraj po południu zaczęła mi lecieć żółć z odbytu i pochwy, do tego z pochwy leciała mi krew i zauważyłam na wardze sromowej taki jakby mały kawałeczek mięsa, czy tkanki. nie wiem dlaczego, do tego od pewnego czasu leci mi krew z górnej łechtaczki. Czy coś jest źle, czy tak się dzieje w czasie połogu?

Piotr Pilarski

Jeśli po 5 tygodniach pojawiły się krwawienia to jest to niepokojące. Sugeruję wizytę u ginekologa. Możliwe, że konieczne będzie zaopatrzenie ran.

Pozdrawiam.