Żółta wydzielina po porodzie

2 maja urodziłam dziecko poród był bardzo cieżki i obyło sie bez naciecia krocza najpierw leciała mi krew a teraz leci mi take coś żółte czy to jest normalne ? krocze mie nie boli już a 27 czerwca mam na wizyte kontrolną czy wszystko sie zagoiło czy moge delikatnie spróbować kochać sie z mężem ?

Witam.

Żółte odchody połogowe są w takim okresie porodzie zjawiskiem prawidłwym. Po nich nastąpią odchody surowicze, białawe. Ze współżyciem proszę jednak się wstrzymać do wizyty kontrolnej.

Pozdrawiam.