Żółta wydzielina wydobywająca się z pępka

Witam, mam pewien problem... Od jakiegoś czasu z pępka wydobywa się żółta wydzielina z odrobiną krwi, towarzyszy temu brzydki zapach oraz od trzech dni lekki ból w dole brzucha. Nie wiem czy mam się martwić czy po prostu dalej przemywać pępek wodą utlenioną jak to robiłam dotychczas... 2 lata temu miałam zabieg usunięcia kamieni żółciowych metodą laparoskopową czy ma to coś wspólnego z moim problemem? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.