Żółta wydzielina z penisa i swędzenie napletka

Witam, mam 22 lata, i mam problem z wydzieliną z penisa, jest zółta ma taki specyficzny zapach. Mógłbym się dowiedzieć czy to jakaś choroba? albo zakażenie? Nic mnie nie boli tylko końcówka napletka strasznie swędzi, wydzielina pojawia się co jakiś czas. Moja Matka jest pielęgniarką i twierdzi że mnie przewiało, tylko, że ja nigdzie ni wychodziłem od tygodnia, a ta wydzielina pojawiła mi się dwa dni temu.

Piotr Pilarski

Wygląda to na zakażenie układu moczowego. Często przyczyną jest stosunek płciowy. Przewianie nie ma wpływu na zakażenie układu moczowego.

Pozdrawiam.