Żółta wydzielina z pochwy i pieczenie

Witam. Dwa dni temu zauważyłam u siebie wydzieline z pochwy w zółtym kolorze w dość dużych ilościach. Towarzyszy temu lekkie pieczenie. Stosuje krążek NuvaRing jednak wcześniej nie zauważyłam niczego podobnego. Jakie mogą być przyczyny? Pozdrawiam

Robert Markowski Ginekologia

Obfita wydzielina i pieczenie - to objawy infekcji. Proponuje wizytę u swojego ginekologa