Żółta wydzielina z pochwy po stosunku

Witam, ostatnio odbyłam swoj pierwszy stosunek z moim partnerem. Kochalismy sie z prezerwatywa, ale z pochwy leci mi żółty śluz i nie wiem czego moze byc objawem, czy mozliwa jest ciąża?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli wydzielina pojawiła się bezpośrednio w kilka godzin po stosunku, to najprawdopodobniej jest to śluz, jednak wykluczyć należy pęknięcie prezerwatywy - w tej sytuacji ryzyko zajścia w ciążę istnieje.