Żółta wydzielina z pochwy podczas owulacji

witam.Mam owulacje rano miałam kolkę,teraz w wc zauważyłam żóltą bez zapachu kredową wydzielinę chyba z pochwy !!i się przerazilam!po podmyciu całą wanna miala żółte zabarwienie jakby jakąś farbą!mam miesiaczki regularne nie jestem w ciazy.co to moze być takiego dziwnego??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.