Żółta wydzielina z pochwy w 9. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 9 tyg ciązy tydzień temu byłam u ginekologa ponieważ zaobserwowałam żółtą wydzieline z pochwy lekarz zrobił mi test pH i mówił że wszystko jest w porządku ale wczoraj znowu sie pojawiła, nie piecze, ani nie swędzi ale bielizna ma dziwny zapach, następną wizytę mam dopiero za 3 tyg ponieważ nie ma wcześniej wolnego terminu i trochę sie martwię czy nie zaszkodzi to mojemu maleństwu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie skontaktować się z lekarzem prowadzącym i powiedzieć o dolegliwościach i zapytać o szybszy termin. Jeżeli byłyby problemy radzę udać się do innego ginekologa.