Żółtawa wydzielina z pochwy

w prawdopodobnie ostatni dzień płodny przez pare sekund ocierałam się o penisa mojego chłopaka bez majtek była do dosłownie chwila. przypuszczam, że nawet nie dotknęłam jego czubkiem do wejścia. tydzień przed spodziewanym okresem a tydzień po tym wydarzeniu zaczęło boleć mnie podbrzusze i pojawiła się żółtawa wydzielina z pochwy. teraz jestem drugi dzień po dacie a okresu brak lecz ból nie ustaje. bardzo stresuje mnie cała sytuacja. czy spóźnianie się okresu ma zwiazek z infekcja czy ciazą? :(

Lek. Katarzyna Szymczak

Prawdopodobieństwo ciąży jest niemal zerowe. A ból podbrzusza wskazuje raczej na zbliżającą się miesiączkę.
Pozdrawiam