Żółtawa wydzielina z pochwy na początku ciąży

czy na początku ciąży normalna jest skąpo żółtawa wydzielina z pochwy i kiedy iść na pierwszą wizytę u ginekologa jak test wyszedł z drugą kresko lekko różową

Witam,
pierwsza wizyta w ciąży najlepiej, aby się odbyła między 6 a 8 tygodniem.
Może Pani powtórzyć test z moczu, lub udać się do laboratorium i wykonać badanie betaHCG z krwi.

Żółtawa wydzielina może być zjawiskiem prawidłowym, jeżeli jednak ma intensywny zapach - może być objawem infekcji płciowej.

pozdrawiam!