Żółte bąble i zmiany skórne na uchu

Witam wczoraj na uchu wyskoczyły mi jakieś bable. Ucho mi lekko spochlo i mam uczucie że mi cały czas pulsuje, bable maja żółtawy kolor. Szukałem co to może być na różnych forach i nic:( pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże infekcyjne. Nie można wykluczyć innego pochodzenia zmian. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.