Żółte i przekrwione białka oczu

Witam. Mam 18lat. Mam bardzo żółte i przekrwione białka oczu. Dużo czasu spędzam przy komputerze ze względu na szkołę. W dodatku mało czasu przeznaczam na sen . Od pewnego czasu zauważyłem również, że trzęsą mi się ręce. Wydaje mi się, że w ostatnim czasie trochę się stresowałem z powodów szkolnych ale również prywatnych. Chciałbym się zapytać co może być powodem powyższych objawów? Jest to jakaś choroba, czy może zwykłe przemęczenie oraz nadmierny stres? Zdjęcie oczu: http://scr.hu/0plo/ctwzz

Witam. Do powyższego dodałabym, że warto odłożyć wszelkie prace i troski, wyjechać na np. tydzień w atrakcyjne miejsce bez komputera. Jeśli stan zdrowia poprawi się, znajdzie pani winnego: przepracowania