Żółte strupki na sutkach w 30 tygodniu ciąży

Jestem w 30tyg ciąży bliźniaczej. Na sutkach od pewnego czasu mam żółte strupki (sądzę, że jest to siara). Mam zakaz masowania piersi. Po kąpieli nie mogę usunąć tych strupków. Czy powinnam je usuwać mimo dyskomfortu czy tak je zostawić? Czy to nie będzie przeszkadzać w karmieniu?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się w tej sprawie z położną środowiskową która specjalizuje się w doradztwie laktacyjnym. Pozdrawiam.