Żółte upławy i nieskuteczne leczenie

witam.od 2miesiecy mam upławy najpierw były to żółtozielone dostałam tabletki nystatyna po tych tabletkach nieprzeszło dostałam drugie podobne zaczynały się na G lecz niepamietam wzięłam 4tabletki później dostałam miesiaczke i po okresie brałam dalsze tabletki gdy się skończyly po tych tabletkach nadal mam upławy żółte boję się co to może być jak po tabletkach nie przechodzi proszę o rade dodam żę nic mnie nie piecze ani nie swędzi same upławy proszę o pomoc co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy najpewniej są wynikiem infekcji. Jeśli jednak zastosowane leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, warto byłoby wykonać wymaz z pochwy. Pozwoli to ustalić etiologię infekcji i wdrożyć leczenie celowane.