Żółte upławy jako wynik nadżerki

Witam Mam biale, czasem zolte uplawy, dzis po raz pierwszy pojawily sie leciutko brunatne. Boli mnie przy stosunku, czasem 1-2 dni po strasznie piecze i boli. Wyniki moczu i krwi prawidlowe. Co to moze byc? Czy to moga byc objawy nadzerki ktora mam? Kilka miesiecy temu bylam u ginekologa i stwierdzil ze jest ona mala. Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawy nadżerki oraz nadkażenia bakteryjnego. Konieczna jest wizyta u ginekologa, który po przeprowadzenniu badania postawi pewną diagnozę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski