Żółte upławy przez 2 miesiące

witam. od 2miesiecy walcze z upławami na początku były żółtawozielone zostałam przebadana i zrobiono mi cytologie wynik pozytywny dostałam nystatyne po tym nic nie przeszlo dostałam kolejny lek takie same to były tabletki ale nazwa na G już nie pamiętam całej nazwy po tych tabletkach mam mniej ale jeszcze żółte upławy dodam ze nic mnie nie piecze ani nie swędzi i jak brałam te drugie tabletki to wzielam 4 i dostałam okres dopiero po okresie wzielam reszte co to może być proszę o porade i dziekuj

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście wskazują na infekcję. Jeśli jednak przerwała Pani stosowanie leku na czas miesiączki, mogło to nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Być może konieczne będzie powtórzenie terapii. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.