Żółte upławy w 7 tygodniu ciąży

witam jestem w 7 tygodniu ciazy i ostatnio zauwazylam ze mam zolte uplawy tak pod wieczor one sie zaczynaja ,nic mnie nie boli i nie piecze teraz bede mniala robione usg czy jezeli jest cos nie tak to czy usg wykaze

Lek. Katarzyna Szymczak

Przy wizycie u lekarza, proszę powiedzieć o swoich objawach, lekarza dodatkowo zbada Panią i określi czy dzieje się coś niepokojącego, być może to infekcja.
Pozdrawiam