Żółte upławy z pochwy o nieprzyjemnym zapachu

Witam. Mam mały problem, od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie upławy z pochwy koloru zółtawego, tak jakby mętny zółty śluz. Nie mam żadnych objawów, pieczenie swędzenie nic z tego. Tylko upławy, które mają nieprzyjemny zapach jeśli się ich szybko nie pozbędę, dbam o higienę jak tylko mogę, nie zmieniam partnerów. Podczas stosunku odczuwam pieczenie, i występuje lekkie krwawienie po, które miesza się z tą żółtą wydzieliną. Co to może być ? Proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie infekcji dróg rodnych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po zbadaniu oraz ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.