Żółte zęby po zdjęciu aparatu ortodontycznego

Witam, dzisiaj córka miała zdejmowany górny aparat (dolny jeszcze ma) i oczywiście jest załamana, bo zęby są żółte... zwłaszcze te z boku (jedynki są cieniowane!) Proszę o podpowiedź jakiej teraz najlepiej używać pasty do zębów, aby doprowadzić zęby do lepszego stanu? Czy z wybielaniem należy jeszcze poczekać? Jakie jest zdanie fachowca na temat "Białej perły"? Pozdrawiam, K.CZ.

Proszę odczekać jakiś czas, kolor powinien się ujednolicić. Można stosować tzw. szkliwo w płynie "GC Tooth Mousse", z wybielaniem można poczekać- jednak proponuję taki zabieg przeprowadzić u stomatologa lub pod jego kontrolą.