Żółte zęby u 22-letniej kobiety

Dzien dobry. Mam pytanie mam bardzo zolte zeby bardzo sie ich wstydze przy usmiechaniu sie jestem mloda kobieta mam 22 lata. Probowalam wybielic sobie zeby biala perla ale nic to nie dalo. Co moge zrobic zeby choc troche swoj usmiech poprawic?

Lek. Aleksandra Witkowska

można spróbować wybielania pod kontrolą stomatologa - najlepsze i najtrwalsze metody daje metoda nakładkowa jednak jeśli przebarwienia są znaczne to do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu może być potrzebne długie wybielanie ( nawet kilka miesięcy )
bardzo szybko i trwale można rozwiązać problem wykonując korony np LAVA - w ciągu 2 tygodni może mieć Pani śnieżno-białe zęby
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani udać się do lekarza dentysty w celu oceny stanu ( i koloru ) Pani zębów.
Przy dużych przebarwieniach domowe metody ( pasty wybielające ) nie przyniosą pożądanych efektów. Konieczne jest wybielanie gabinetowe ( ewentualnie nakładkowe ).
Ostatecznie można wykonać licówki lub korony.