Żółto-brązowe upławy z pochwy

Witam!
Jestem w 5 tyg. ciąży i od paru dni mam ciemno żółte lekko brązowe upławy. Byłam u ginekologa zostałam zbada i miałam zrobione usg. Pani doktor stwierdziła, że nic nie widzi i ciąża jest jak w najlepszym porządku.
Cały czas myślę i się martwię.
Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Niektóre pacjentki przez pierwsze miesiące ciąży mają delikatne plamienia, głównie w terminach, w których występowałaby miesiączka. Jest to zupełnie prawidłowe zjawisko i nie ma powodu do niepokoju.
Inną przyczyną takich plamień mogłaby być nadżerka czy polip, jednak jeżeli pisze Pani, że była u lekarza, a ten w trakcie badania nic nie wykrył, najprawdopodobniej nic takiego nie ma miejsca.
Jeżeli jednak krwawienie będzie trwało ponad 10 dni warto udać się na ponowną wizytę.
Na razie nie widzę powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.